6F4F6C10-AC0A-4A0C-8F44-0B99376EB97B

Архієпископ Боярський Феодосій очолив богослужіння престольного свята в храмі на честь безсрібників Косми і Даміана на Оболоні

14 липня 2020 року, у день пам’яті святих мучеників і безсрібників Косми і Даміана Римських, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію в однойменному храмі в Оболонському районі Києва.

Высокопреосвященному владиці співслужили благочинний Оболонського району і настоятель храму протоієрей Володимир Терещук та духовенство Оболонського благочиння.

Під час богослужіння підносилися сугубі прохання і молитви про позбавлення від коронавирусной інфекції та про здоров’я медичних працівників.

На завершення богослужіння архієпископ Феодосій передав духовенству і громаді храму привітання з престольним святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія, вручив церковні нагороди благодійникам та вимовив проповідь.