6621E15E-640B-419D-8C2E-1FF1209843C5

Архіпастиря з Різдвом Христовим привітали архієреї і духовенство Київської єпархії

7 січня 2020 року, напередодні дня пам’яті Собору Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив всенічне бдіння в храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Боярський Феодосій, архієпископ Обухівський Іона, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Гостомельський Тихон, єпископ Іванківський Кассіан, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, єпископ Вишневський Спиридон, а також братія обителі у священному сані.

Після полієлею ієрархи привітали Архіпастиря з Різдвом Христовим. Його Блаженство помазував вірних святим єлеєм, привітав усіх з Різдвяними святами та роздав подарунки дітям.

news.church.ua