04C227CF-C086-4288-90D5-537DDA042BE2

Архіепископ Бучанський Пантелеімон звершив освячення храму на честь Різдва Божої Матері у селі Микуличі

9 серпня 2018 року, у день пам’яті великомученика Пантелеімона, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архіепископ Бучанський Пантелеімон, керуючий Бородянським вікаріатством, звершив Божественну літургію з освяченням храму на честь Різдва Божої Матері після його відновлення у селі Микуличі.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Першого Бородянського благочиння протоієрей Віктор Талько, благочинний Другого Бородянського благочиння протоієрей Богдан Чубайко та настоятель храму протоієрей Миколай Самойлович та духовенство благочиння.

За літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після літургії архієрей передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви та привітав духовенство і прихожан храму зі святом. В кінці богослужіння відбувся хресний хід навколо храму.