7A580A1D-9C3D-48B7-97D1-620641CB7D32

Керуючий справами УПЦ звершив богослужіння в Академічному храмі Різдва Богородиці

20 січня 2020 року, у день Собору святого пророка і Хрестителя Господнього Іоанна, в Академічному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці звершено Божественну літургію.

Богослужіння очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, у співслужінні духовенства храму та студентів в священному сані.

Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва за мир в Україні та єдність Святої Церкви.

На літургії у вівтарі молились єпископ Переяславль-Хмельницький Діонісій та єпископ Згурівський Амвросій.

Наприкінці богослужіння перед іконою свята відбувся чин Славління, після якого була звершена панахида за спочилим батьком митрополита Бориспільського і Броварського Антонія новопреставленим Іоанном.