IMG_E1830

Архієпископ Ірпінський Климент звершив літургію в храмі на честь святителя Михаїла, митрополита Київського

10 лютого, у Неділю 27-му після П’ятидесятниці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію в храмі на честь святителя Михаїла, першого митрополита Київського, що при Олександрівській лікарні.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Першого лікарняного благочиння і настоятель храму протоієрей Роман Барановський, а також духовенство та гості парафії у священному сані.

Після читання Євангелія Преосвященний владика звернувся до пастви зі словом проповіді. На літургії було піднесено сугубу молитву за мир в Україні.

Наприкінці богослужіння владика передав парафіянам благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія і привітав усіх з недільним днем.