Духовенство Київської єпархії доставило гуманітарну допомогу під Бахмут

7-8 березня 2023 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія було здійснено чергову поїздку у Бахмутський район за участю духовенства Київської епархії. Гуманітарний вантаж доставили благочинний Макарівського благочиння протоієрей Іоанн Немеш, іерей Олег Король, протоієрей Борис Ковальчук, диякон Сергій Черников.

За доручення вікарія Київської Митрополії єпископа Бишівського Кирила щомісяця в Макарівському вікаріатстві стараннями парафій УПЦ формують та відправляють гуманітарні вантажі для військових та цивільних на Схід України.

На цей раз було доставлено 7 тон допомоги, в яку увійшли продукти харчування, медикаменти, теплі речі, питна вода, свічки, засоби гігієни, газові грілки, пічки-буржуйки.

Духовенство Киевской епархии доставило гуманитарную помощь под Бахмут

7-8 марта 2023 года по благословению Блаженнейшего Митрополита Киевского и всея Украины Онуфрия была совершена очередная поездка в Бахмутский район с участием духовенства Киевской епархии. Гуманитарный груз доставили благочинный Макаровского благочиния протоиерей Иоанн Немеш, иерей Олег Король, протоиерей Борис Ковальчук, диакон Сергей Черников.

По поручению викария Киевской Митрополии епископа Бышевского Кирилла ежемесячно в Макаровском викариатстве стараниями приходов УПЦ формируют и отправляют гуманитарные грузы для военных и гражданских на Восток Украины.

В этот раз было доставлено 7 тонн помощи, в которую вошли продукты питания, медикаменты, теплые вещи, питьевая вода, свечи, средства гигиены, газовые грелки, печки-буржуйки.